top of page

20-21.12.2023

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»спільно з CARE.Ukraine у рамках проекту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

Тренінг для медпрацівників Миколаївської та Херсонської області на тему "Сексуально Репродуктивне здоров'я та введення неінфекційних захворювань".

20-21 грудня відзначились важливою подією для медичного співтовариства Миколаївської та Херсонської областей - дводенним тренінгом для медичних працівників на тему "Сексуально Репродуктивне Здоров'я та Профілактика Неінфекційних Захворювань". Організатором цього заходу виступила наша команда, що розпочала новий етап в розбудові партнерства для поліпшення якості медичної допомоги та свідомості у сфері сексуального здоров'я.

Виникнення ідеї провести тренінг випливає із реальної необхідності розширення знань медичних працівників щодо сексуально репродуктивного здоров'я та методів профілактики неінфекційних захворювань. Метою ініціативи було не лише передача новітніх медичних знань, але й створення платформи для обміну досвідом та взаємного вивчення найкращих практик у цієї галузі.

Особливу увагу приділено аспектам гендерної рівності та інклюзії в галузі сексуального здоров'я. Застосування гендерного підходу в медичній практиці сприяє більш індивідуалізованому та ефективному лікуванню.

Тренінг для медпрацівників виявився успішним кроком у поліпшенні медичної допомоги в регіоні. Інформовані та навчені медичні працівники є основою для забезпечення високого стандарту сексуального репродуктивного здоров'я у наших громадах. Організатори тренінгу визначають його як перший крок у напрямку покращення системи охорони здоров'я та розбудови здорової та відкритої громадської дискусії на цю важливу тему.Останні пости

Дивитися всі

20.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту «ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ, СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИ

bottom of page