top of page

20.12.2023

Насильство відносно дітей-одна із найболючіших тем сьогодення. Захистити їх права та допомогти-перший професійний обовʼязок працівників соціальної сфери. Так, до мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м.Олександрії звернувся неповнолітній. Протягом тривалого часу хлопець страждав від домашнього насильства з боку батька. Мати дитини позбавлена батьківських прав. Крайній випадок-батько змінив замки, через що дитина не мала доступу до житла і залишилась на вулиці. Терміново фахівці мобільної бригади повідомили службу у справах дітей та відділ ювенальної превенціі Нацполіціі, у співпраці з якими, відвідали батька за місцем проживання. Працівником поліції було складено два протоколи, проведено бесіду, яка не дала бажаних результатів. Тому, дитину тимчасово було переміщено до дитячої лікарні та вирішено питання щодо влаштування до гуртожитку навчального закладу, в якому навчається хлопець.

Дитині, за сприянням мобільної бригади, була надана гуманітарна допомога у вигляді засобів особистої гігієни та продуктів харчування. Справжньою нагородою для фахівців мобільної бригади були обійми хлопця зі словами: «Дякую! Аби не ви, мене б могло вже не бути…»

Наразі робота з родиною триває…
Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

コメント


bottom of page