top of page

20.06.2023

Сьогодні команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, стали організаторами одразу ще двох надзвичайних активностей, які відбулися одночасно в різних містах нашої Одеси. Ці події допомогли створити дивовижну атмосферу, що була переповнена надією і підтримкою для наших співгромадян.

У глибині серця кожної людини є потреба бути почутим, зрозумілим та підтриманим, особливо у тих, хто пройшов через важкі випробування. Зустріч в Асоціації пенсіонерів та ветеранів "Золота Середина" стала свідченням цієї непохитної людяності. Психолог ГР «Віра, Надія, Любов» Микита Пермяков, провів інформаційну сесію "Травма війни", для слухачів делікатного віку. Сьогодні, в той момент, коли країна переживає найгірші часи за свою Незалежність, спогади пенсіонерів стають особливо болісними. Тож ця, спеціально підготовлена сесія, дозволила кожному відчути, що його переживання важливі та визнані. Кожному присутньому було подаровано господарчий набір, що містить усе необхідне для повсякденного життя.

Бобрушова Світлана, провела для внутрішньо переміщених осіб майстер-клас з рукоділля, який яскраво продемонстрував, як мистецтво може стати лікуючою силою. У цих творчих заняттях, через сплетіння ниток та виготовлення унікальних виробів, люди знайшли спокій і внутрішню гармонію. Це не просто праця руками, а справжній арт-терапевтичний метод підтримки і заспокоєння.

Ми впевнені, що в час, коли нашій країні найважче, подібні активності набувають особливої ваги. Вони дають можливість кожній людині відчути свою внутрішню силу, відновити втрачену гідність і знайти шлях до самоактуалізації. Вони створюють простір, де з’являються любов, турбота і співчуття, де кожен з нас може стати краплею тепла та надії для інших. Сьогоднішні заходи, які ми провели, нагадують нам усім, що навіть в найтемніші часи, коли світ здається безнадійним, українці не втрачають свою силу та солідарність. Ми можемо пройти через будь-які складнощі, коли долаємо їх разом, надаючи один одному підтримку та розуміння. Тому продовжуємо приймати один одного з відкритими серцями, підтримуємо один одного та пропонуємо допомогу тим, хто її потребує!
Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page