top of page

19.10.2023

Ця історія - яскравий приклад того, як доброта і підтримка можуть змінити життя. Спільно з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine і невтомним кейс-менеджером мобільної бригади м.Хуст ми бачимо позитивну динаміку в житті багатодітної родини, де долею кинуло виклик.

Той момент, коли брат дівчинки, хворої на онкологію, почав займатися кондитерськими виробами та їхні смаколики потрапили на шкільний ярмарок - це справжній успіх і свідчення про силу родинного об'єднання. Навіть у вразливих сім'ях, де є труднощі, може бути місце для розвитку та покращення.

Нам залишається лише бажати цій родині ще більше позитивних змін і підтримувати їх у цій дорозі. Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї історії та робить світ кращим місцем для всіх.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page