top of page

19.09.2023

с. Курган

Друзі, я хочу поділитися з вами тим, як важливо інформувати наше суспільство щодо протидії та профілактики ґендерного та домашнього насильства. Ця тема не лише актуальна, але і невід'ємна частина нашого прагнення до справедливого та безпечного світу для всіх.

Ґендерне та домашнє насильство залишають глибокі шрами на тих, хто стикається з ними. Проте багато випадків залишаються невидимими через страх, мовчання чи відсутність інформації про доступні ресурси допомоги. Це наше загальне завдання — змінити ситуацію.

Що ми можемо зробити?

Освіта та інформування! Спочатку давайте дізнаємося більше про ґендерне та домашнє насильство. Поділіться цією інформацією з друзями та родиною. Знання — це сила.

Якщо хтось із ваших знайомих чи сусідів потребує допомоги, запропонуйте свою підтримку. Ми можемо допомогти потерпілим почувати себе захищеними та зрозумілими.

Існує багато неприбуткових організацій, які працюють над наданням допомоги жертвам насильства. Розгляньте можливість підтримки їхньої роботи фінансово чи волонтерством.

Беріть участь у кампаніях та заходах, присвячених протидії насильству. Вільне поширення інформації про такі ініціативи допомагає привертати увагу до проблеми.

Розпочніть розмову про ґендерне та домашнє насильство всередині своєї родини. Це допоможе змінити менталітет та виховати наступне покоління із більш здоровими уявленнями про взаємини.

Давайте працювати разом над тим, щоб наше суспільство стало місцем, де кожна людина може почувати себе безпечною та повагованою. Зробимо крок до створення більш справедливого та гармонійного світу. #ПротидіяНасильству #Безпека #ПраваЖінокComments


bottom of page