top of page

19.09.2023

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги міста Олександрії за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine спільно з працівниками ювенальної превенції та службою у справах дітей провели рейд у багатодітній сімʼї.

В ході відвідування сімей, були надані консультаціїї щодо ефективного виховання, покращення емоційних контактів з дітьми, форми домашнього насильства та навчено методам саморегуляції емоційних станів. Також було вивчено потреби сімей.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page