top of page

19.07.2023

Заняття лікувально-фізичною культурою (ЛФК) мають важливе значення для дітей з різними потребами і станами здоров'я. Ось декілька причин, чому дітям корисні заняття ЛФК:

Збереження та покращення фізичного здоров'я: Заняття ЛФК сприяють покращенню фізичної форми, координації рухів, зміцненню м'язів і суглобів. Це сприяє збереженню і покращенню загального здоров'я дітей.

Розвиток моторних навичок: Вправи ЛФК сприяють розвитку моторних навичок у дітей. Це важливо для їхнього фізичного розвитку і спроможності виконувати різноманітні рухові завдання.

Соціальна інтеграція: Групові заняття ЛФК допомагають дітям взаємодіяти один з одним, розвивати соціальні навички і сприяють створенню позитивного середовища.

Профілактика: Заняття ЛФК сприяють профілактиці ряду хвороб, особливо пов'язаних із сидячим способом життя, відсутністю регулярної фізичної активності і поганою поставою.

Здоровий спосіб життя: ЛФК надає дітям фундаментальні знання про значення здорового способу життя і регулярних фізичних вправ.

Загалом, заняття лікувально-фізичною культурою сприяють покращенню фізичного, психологічного і соціального благополуччя дітей, допомагаючи їм вести активний і здоровий спосіб життя.Comments


bottom of page