Хочемо поділитися з вами вагомими результатами робити наших бджілок-працівниць Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл!
18 дітей з Нової Каховки та інших окупованих територій приїхали до Польщі на 2 тижні!
Завдяки нашій коліжанці Сівіль Абієвій, президентці Асоціації розвитку співробітництва та організаторці проекту, наші дітки взяли участь у проекті обміну молоді "Пізнання світу - шлях до пізнання себе".
У понеділок, 17 липня, у Кельце відбулося його урочисте відкриття. Загалом у проекті взяло участь 36 дітей: 18 дітей з України, 18 дітей з Кельце – жителі міста, а також діти, які знайшли тут притулок після початку війни.
Для багатьох це перша поїздка за кордон, а насамперед – можливість провести час із однолітками, у дружній атмосфері, без прямої загрози війни, вибухів та ракет.
Молодіжний обмін триватиме два тижні. Протягом цього часу діти відвідуватимуть мовні заняття «Вивчай мову сусіда», танцювальні, театральні та мистецькі майстер-класи. У програмі також кілька поїздок та інтеграційних зустрічей. Завершиться табір спільним підсумковим концертом.
Дякуємо, Сівіль Абієвій та БО "Благодійний фонд "Місто тисячі джерел" м. Нова Каховка за неймовірну роботу в організації такого потужного проєкт! Саме через творчість, через мистецтво наші діти можуть загоїти всі свої травми.
Також, дякуємо, за підтримку Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine таГромадський Рух «Віра, Надія, Любов».
Для реєстрації на тренінги заповніть гугл форму, за посиланнямhttps://sites.google.com/view/vilna
Для детальної інформації телефонуйте +380 (73) 231 01 01
Наш Telegram - переходьте за посиланням і натискайте "Приєднатися" там усі новинки, відповіді на ваші питання, зміни в заходах і реєстрація на них https://t.me/+ZpQVOb7aU-0wZjBi
Простір знаходиться за адресою: Одеса, вул Педагогічна 24
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_886b333de88140f58f75050dfef2457f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_886b333de88140f58f75050dfef2457f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_822e52c89dd34353bbf22ad3ba543e27~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_822e52c89dd34353bbf22ad3ba543e27~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_c1cb8eff201b45eb912717e28cfa8c1b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_c1cb8eff201b45eb912717e28cfa8c1b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_bf0b1126a6bd443581475ebb99c50f25~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_bf0b1126a6bd443581475ebb99c50f25~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_c236a3ae9360466d95672d08fb9ba070~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_c236a3ae9360466d95672d08fb9ba070~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_9ad7138e196d47e3932e30f4da6d1f78~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_9ad7138e196d47e3932e30f4da6d1f78~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_b65b39f3ab1044bdba7387ec7a9d05b4~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_b65b39f3ab1044bdba7387ec7a9d05b4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_ff09d2aaccb14ecd846850a5c9bce1e6~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_ff09d2aaccb14ecd846850a5c9bce1e6~mv2.jpg)