top of page

19.01.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

 Тренінг з правової допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Сьогодні ми хочемо поділитися захопливими враженнями від нашого тренінгу з правової допомоги, присвяченого внутрішньо переміщеним особам під час воєнного конфлікту в Україні. Це був надзвичайно важливий захід, де юрист обїєднав зусилля для підтримки та надання важливих знань тим, хто потребує нашої допомоги найбільше.

У межах тренінгу ми зосередилися на ключових аспектах правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Розглядались питання отримання документів, прав на житло, освіту та медичні послуги. Ми намагалися передати практичні навички, які можуть допомогти їм в складних життєвих ситуаціях.

Особливу радість нам принесла активна участь учасників у дискусіях та обміні досвідом. Важливо враховувати індивідуальні потреби та ситуації кожної людини, і це вимагає від нас, як спільноти, спільних зусиль та підтримки.

Ми віримо, що в об'єднаних зусиллях ми зможемо зробити більше. Тренінг став не лише збільшенням юридичних знань, а й платформою для зближення та формування спільної мети - надання підтримки тим, хто опинився в складних життєвих умовах.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page