top of page

18.12.2023

Фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги з протидії домашнього насильства та насильства за ознакою статі та консультативної служби надання первинної психолого-соціальної допомоги міста Подільськ Одеської області в гімназії імені Дмитра Конокеєнка провели майстер-клас на тему «Арт-терапія, як засіб стабілізації психо-емоційного стану дитини».

Це був процес створення новорічної іграшки, під час якого учні 3-х класів разом з психологом загадували свої бажання, будували модель сім’ї, де буде безпекове середовище для дітей. Створюючи свої власні, особливі прикраси, діти отримали психоемоційне розвантаження, при цьому отримавши певні інструменти з попередження домшнього насильства, вміння обійти проблему, зменшити ризик травмування від домашнього насильства.

І діти, і фахівці отримали величезне задоволення від спілкування! Бажаємо, школярам щоб їх мрії здійснилися у Новому 2024 Році!

Послуги мобілтної бригади надаються за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine

Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page