top of page

18.10.2023

Сьогодні за ініціативи Одеська міська рада / Одесский городской совет у партнерстві із Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» у міжнародному культурному центрі «УНІОН» відбулась IV Одеська жіноча конференція «Відновлення та локалізація миру крізь призму порядку денного «Жінки, мир, безпека». Захід об'єднав представниць виконавчої влади, депутаток, громадських діячок, волонтерок, жінок-військових, поліцейських та багатьох інших. Ми зібрались поговорити про тему, яка завжди актуальна - важливість ґендерної рівності та ролі жінок в створенні миру і безпеки в суспільстві. Ця ініціатива свідчить про наше рішуче прагнення до покращення життя всіх громадян. про важливість обговорення питань гендерної рівності на всіх рівнях суспільної структури. Перша платформа конференції присвячена стратегії та крокам для виконання зобов'язань з локалізації порядку денного "Жінки, мир, безпека" на місцевому рівні. Розглянуті питання щодо важливості локалізації Плану Дій 1325 для Одещини та міжнародних практик у цьому напрямку.

Друга платформа озвучила "Жіноче обличчя війни", розглядаючи важливі аспекти жіночої ролі в конфліктах та після них. Від волонтерок до жінок, що наближають перемогу, їхні історії - це важливі приклади внеску жінок у стабільність та розвиток суспільства.

На третій платформі обговорювались питання післявоєнного відновлення та розбудови життя. Це включає життя жінок в умовах війни, відповідальність за сексуальне насильство та економічні можливості для жінок, які постраждали від конфлікту.

Ця конференція - не просто подія, це практичний крок у напрямку створення справедливого та мирного суспільства, де ґендерна рівність не лише слова, а реальність. Нехай ця ініціатива надихає нас всіх долати виклики та прагнути досягти миру та безпеки для кожного громадянина в нашій країні.18.10.2023
Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page