top of page

18.06.2024

 Координаторка Одеського Центру допомоги врятованим Вікторія Плєшко взяла участь у робочій зустрічі, присвяченій гуманітарній відповіді в Одеській області. Під час зустрічі були представлені оновлення від Гуманітарної координації з протидії гендерному насильству та від Департамент соціальної та сімейної політики Одеської облдержадміністрації. Також обговорювалися питання збереження сексуального та репродуктивного здоров’я молоді, жінок і чоловіків, які представила організація "Віра Надія Любов".

 Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, у партнерстві з UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page