top of page

18.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Виїзд мобільної бригади у с. Посад-Покровське: медична та соціальна підтримка громади

18 квітня 2024 року наша мобільна бригада завітала до села Посад-Покровське Херсонського району, щоб допомогти місцевій громаді у різних аспектах життя.

 Наш лікар надав жителям села першу допомогу, провів медичні консультації, обстеження та лікування загальних захворювань і травм. Особлива увага була приділена профілактиці хронічних захворювань та психічного здоров'я, оскільки фізичне та психічне благополуччя кожного з нас є надзвичайно важливим.

 Наша соціальна працівниця займалася оцінкою та аналізом потреб місцевого населення. Вона інформувала громадян про наші послуги та направлення щодо гендерної зумовленої насильству, а також допомагала в рішенні питань, пов'язаних з працевлаштуванням, навчанням, отриманням професії та соціальною реабілітацією.

 Ми віримо, що кожна людина заслуговує на підтримку та допомогу у складних життєвих ситуаціях, і ми робимо все можливе, щоб надати необхідну допомогу та підтримку місцевій громаді.

Дякуємо всім, хто прийшов на наш виїзд та взяв участь у наших програмах. Ваша участь та довіра надихає нас продовжувати нашу місію допомогти кожній людині!Comments


bottom of page