top of page

18.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

с. Антонівка

 Мобільні бригади, це підтримка жінок у сільських районах

В сучасних реаліях України, особливо під час воєнного конфлікту, підтримка та допомога жінкам, постраждалим від гендерно зумовленого насильства, є невід'ємною частиною нашої роботи.

 Мобільні бригади, складені з психологів, соціальних та медичних працівників, регулярно виїжджають у сільські райони, щоб надати кваліфіковану допомогу та підтримку. Ми розуміємо, що доступ до медичних, психологічних та соціальних послуг у сільських місцевостях часто обмежений, тому наша місія — допомогти там, де це найбільше потрібно.

 Наші медичні працівники проводять тестування на різні захворювання, до яких в сільських районах часто немає доступу. Крім того, кейсменеджери збирають інформацію та надають підтримку тим, хто її потребує, а психологи проводять консультації прямо на місці, надаючи необхідну психологічну підтримку.

В такі важкі часи, як зараз, підтримка та супровід кожного члена нашого суспільства є критично важливими. Ми віримо, що разом ми можемо створити безпечніше, здоровіше та більш підтримуюче оточення для усіх.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page