top of page

17.11.2023

Фахівцями мобільної бригади соціальо-психологічної допомоги з протидії домашнього насильства та насильства за озакою статі міста Подільськ було здійснено виїзди на випадки домашнього насильства. Проведено консультації на базі мобільної бригади.

З усіма постраждалими проведено консультування та інформування відповідно до потреб та надана перша психологічна допомога. Виявлено дитину свідка та направлено до служби у справах дітей Подільської міської ради Подільського района Одеської області.

Послуги надаються у межах спільного із Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine проєкту.


Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page