top of page

17.11.2023

Дитина, яка стала свідком домашнього насильства стає автоматично постраждалою, і тому потребує ретельної уваги та психологічної допомоги.

Мобільна бригада м.Кропивницького завжди напоготові надати не лише першу психологічну допомогу, але й провести серію зустрічей задля усвідомлення того, що проблеми між батьками - це не її провина, знаходження в собі сили для повноцінного навчання, відпочинку, спілкування з друзями, відвідування гуртків.

Звичайно, насильства в сім'ї не проходить даремно і залишає глибокий відбиток у дитячій психіці. Подолання психологічної травми передбачає проведення низки занять з дітьми з використанням різних психотерапевтичних технік. Дієвим інструментом може стати застосування МАК для відновлення внутрішніх та посилення зовнішніх ресурсів.

"Дитинство без насильства"! - гасло нашої команди.

Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine


Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page