top of page

17.11.2023

Посмішка крізь сльози...

Мобільна бригада м.Кропивницького завжди на готові допомогти в найскладніші моменти життя!

Сьогодні надавали комплексну соціально-психологічну допомогу чарівній жінці Сніжані, яка опинилась у скрутних і травмівних обставинах життя. Іноді так складається, що трапляється не одна біда, а декілька.

Сніжана є гостею нашого міста, жителька Херсону. Так сталося, що водночас їй довелося виїхати з небезпечної території, вона раптово втратила донечку, якій ще й двох рочків не виповнилося, народила третю дитину і вирішила розірвати коло насильства, пішовши від кривдника до Кіровоградського обласного соціального центру матері та дитини з грудним малям і старшим трирічним хлопчиком. Депресія, втрата сенсу життя, розпач, горе...

В ситуації гострого горя головна задача психолога - просто слухати, бути поряд, співчувати та підтримувати. Зараз жінка в безпеці, проте наша ФСР виявила багато проблем, які необхідно вирішити: отримання довідки по малозабезпеченості, оформлення документів для допомоги новонародженим, потреба у їжі, одязі, ліках для дітей, закриття кредиту, який брали на поховання доні. А найголовніше - вгамувати пекучий біль втрати. А вже потім набратися сил, щоб рухатися далі, вирішувати проблеми з житлом, розірвання стосунків з кривдником. Попереду багато роботи, в якій нам допомагає кейс-менеджер. В першу ж зустріч з клієнткою нам вдалося знайти допомогу у придбанні ліків від ГО "10 квітня", вирішення питання з оформлення документів для допомоги у похованні.

І ось, клієнтка показує мені відео зі своєю крихіткою і посміхається крізь сльози. Сподіваюсь, що настане час, коли туга перетвориться на світлий сум.

А поки, ми поряд, ми разом, підставляємо своє плече підтримки

Послуги мобільної бригади надаються за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page