top of page

17.10.2023

Сьогодні ми мали можливість взяти участь у важливій онлайн-зустрічі з нашими шанованими партнерами від Vital Voices. Ця зустріч була присвячена обговоренню шляхів надання допомоги українським жінкам, які стали жертвами російської агресії.

В ході бесіди ми обмінялися ідеями та ресурсами, щоб спільно розробити і реалізувати ініціативи, які допоможуть покращити життя тих, хто пережив дуже важкі часи. Зараз, більше ніж будь-коли, важлива наша об'єднаність та підтримка один одного.

Ми віримо, що кожні зусилля можуть мати значення, і разом ми здатні до досягнень. Наша спільна робота - це важливий крок у напрямку надання допомоги тим, хто її дійсно потребує. Разом ми сила!

#ПідтримкаУкраїни
Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page