top of page

17.05.2024

Мобільна бригада с.Старокозаче. Нещодавно до нас звернулась Валентина, яка проживає в шлюбі з Андрієм вже 16 років. В родині виховуються п'ятеро дітей.

Андрій, батько дітей, безробітній, займається домашнім господарством, заробітків немає, грошей на життя не вистачає ,тому мати дітей була вимушена поїхати за кордон заробляти кошти. Діти залишились з батьком, якому допомагала старша донька Карина у хатніх справах.

Через деякий час у батька почались проблеми з алкоголем. До їх дому часто приходили друзі батька, випивали за кошти, які заробляла дружина Андрія, випивали до утра, голосно розмовляли, слухали музику.

 Одного разу до них прийшли друзі Андрія, з якими він випивав. Було вже досить пізно, Карина захотіла, шоб гості пішли додому, на що батька агресивно відреагував. Андрій почав ображати доньку в присутності дорослих, висловлювався нецензурною лайкою в її адресу та в стані агресії вдарив доньку.

    Карина дуже злякалася батькової поведінки, зібрала дітей та вночі з дітьми побігла до хрещеної. Не знаючи що робити, вони викликали мобільну бригаду та подзвонили матері і все її розповіли.

Спеціалісти мобільної бригади терміново виїхали на виклик. Дітям була надано перша психологічна допомога, з Кариною працював психолог. Інформація про випадок була надано до Служби у справах дітей.

З батьком - кривдником була проведена робота та надано інформацію до поліції. Через декілька днів мати приїхала додому.

Після роботи із спеціалістами мобільної бригади, спеціалістами служби у справах дітей, працівниками поліції стосунки в сім'ї налагодилися - батько попросив вибачення у доньки та дружини. Але все одно, робота з даною родиною продовжується.

Мобільні бригади працюють за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, у координації з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, через імплементаційного партнера Громадської організації Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».


Comments


bottom of page