top of page

17.05.2024

Кожного року третьої травневої неділі увесь світ вшановує пам’ять померлих від СНІДу.

Сьогодні у Старобазарному сквері м. Одеса відбулась акція до Дня памʼяті.

Метою акції є привернення уваги суспільства до проблем розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІД, дискримінації і порушення прав ВІЛ-позитивних людей в Україні.

У ці дні активності по всьому світу не тільки вшановують пам’ять померлих , але й говорять про життя. Сьогодні з ВІЛ – можна жити!

На заході були присутні: депутати Одеської міської ради, керівництво та співробітники Одеського міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ інфекцією, лідери та співробітники ВІЛ сервісних громадських організацій міста, мешканці Одеси.

З вітальними словами до присутніх звернулися:

- Депутатка Одеська міська рада, голова депутатської комісії з соціальних питань Леонідова Лілія Василівна,

- Голова правління Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», кандидатка юридичних наук Семікоп Тетяна Євгенівна,

- Директорка ОБФ" Шлях до дому" Департамент Громадського здоров’я Кіценко Наталя Анатоліївна,

-Голова правління ГО "Альтернатива" Сусленко Стелла Володимирівна,

- Керівниця «100% життя» - Мережа ЛЖВ Ходак Алла Олександрівна.

Спільними зусиллями міжнародних та національних партнерів, держави та громадських організацій робиться все можливе, аби програми з профілактики і підтримки працювали, було доступне тестування та лікування.

Сьогодні, попри виклики воєнного часу, тестування та лікування ВІЛ, профілактика та сервіси є доступними в Україні.

В ході акції відбулось нагородження представників громадських організацій за вагомий внесок у сфері профілактики ВІЛ/СНІД, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, активну лідерську позицію у захисті прав представників ключових груп, сприяння у доступі до послуг, соціальну активність у ВІЛ-сервісі.

За традицією відбувся винос клаптевих квілтів, викладено велику червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом, запалили свічки та поклали квіти біля памʼятника.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comentários


bottom of page