top of page

17.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

с. Мар'янівка

Завдяки нашим донорам HEKS EPER ми змогли організувати виїзд до села Мар'янівка та провести АРТ-терапію для жінок. У ці важкі часи такі заходи є надзвичайно важливими для підтримки жінок, які постраждали від війни.

АРТ-терапія "Я ЖІНКА"дозволяє учасницям вільно виражати свої емоції, перетворюючи внутрішні переживання на творчі образи. Це допомагає зняти стрес, поліпшити емоційний стан та знайти внутрішні ресурси для подолання труднощів. Через творчий процес учасниці можуть відчути полегшення та знову знайти гармонію у своєму житті.

Під час нашого заходу жінки змогли відволіктися від щоденних проблем, знайти підтримку одна в одній та побачити, що вони не самотні у своїх випробуваннях. Кожна з них отримала можливість відкритися, поділитися своїми переживаннями та відчути себе частиною спільноти, яка підтримує і розуміє.

Дякуємо HEKS EPER за можливість продовжувати нашу роботу та допомагати жінкам відновлювати свої сили та впевненість у собі. Разом ми можемо подолати будь-які труднощі!Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page