top of page

16.10.2023

Фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги з протидії ДН та ҐЗН м.Вінниця було здійснено виїзди на випадки домашнього насильства. З усіма постраждалим було проведено консультування відповідно до потреб та запитів.

Також було здійснено екстрено кризове втручання в ситуацію домашнього насильства, в якій кривдник вдарив жінку і щоб зробити їй ще більш боляче, намагався викрасти дитину і вивезти її у Львів. Не дивлячись на те, що він зумів зі школи забрати документи дитини, жінка встигла його випередити, забрати дитину і звернутися по допомогу. З постраждалою була проведена робота по стабілізації психо-емоційного стану та проведено консультування з соціальних питань. Жінку та її 8-ми річну доньку було доставлено у притулок для постраждалих від домашнього насильства.

Послуги надаються за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.
Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page