top of page

16.10.2023

Сьогодні Центр допомоги врятованим Одеса відвідали представники Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine: заступник представника Фонду у галузі народонаселення ООН в Україні Мустафа Елканзі та координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення Маджід Рафіхі. Під час цієї зустрічі представники Фонду ООН отримали можливість поглиблено ознайомитися з роботою Центру, а саме, з якими проблемами найчастіше звертаються переселенці та як відбувається взаємодія із виконавчими державними органами. Було надано докладну інформацію про надання юридичних, медичних і психологічних послуг внутрішньо переміщеним особам.

Цей візит відкрив нові можливості для співпраці та покращення умов для ВПО. Дякуємо представникам Фонду Народонаселення ООН в Україні за їхній інтерес і підтримку у наших спільних зусиллях.


Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page