top of page

16.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

Сьогодні наша психологічна група "Як підвищити самооцінку та наповнити себе ресурсами!" працювала в селі Сухий Лиман. Дуже важливо проводити такі групи в ці тяжкі часи.

Військовий конфлікт в Україні триває, і в кожному районі ситуація складається по-різному. Жінки знаходяться у важкому психологічному стані, переживають за майбутнє своїх дітей. Коли працює наша мобільна бригада, психолог постійно підтримує таких жінок і стикається з випадками гендерно зумовленого насильства.

Наші виїзди та психологічні сесії, тренінги зараз надзвичайно важливі. Після таких груп ми бачимо жінок, які стають більш упевненими, готовими відстоювати свої права та боротися за краще майбутнє для себе та своїх дітей.

Дякуємо всім, хто підтримує нашу роботу, і нагадуємо, що разом ми сильніші! Продовжуйте підтримувати наші ініціативи, аби ми могли продовжувати допомагати жінкам у всіх куточках нашої країни.  #ПсихологічнаПідтримка #СилаЖінок #МобільнаБригада #ПідтримкаУкраїниОстанні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page