top of page

16.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

с. Миролюбівка

Сьогодні мобільна бригада Херсонського району працювала на виїзді у с. Миролюбівка, де наша команда знову надала важливу допомогу місцевим мешканцям.

Психологиня мобільної бригади зібрала згоди на фото та відеозйомку, а також провела індивідуальні консультації за запитами. Під час групової роботи ми інформували присутніх про захисні механізми психіки та наголошували на важливості своєчасного звернення за допомогою.

Соціальна працівниця встановлювала контакт з громадою, допомагала у вирішенні соціальних питань та організації допомоги. Її підтримка була незамінною для мешканців села.

Лікар мобільної бригади провів прийом пацієнтів, здійснив плановий огляд, розписав лікування, надав першу допомогу та проконсультував щодо здоров'я та безпеки. За потреби пацієнти отримали необхідні лікарські препарати.

Ми раді, що можемо бути поруч з вами та надавати підтримку в такі складні часи. Дякуємо всім, хто підтримує нашу роботу! Разом ми можемо допомогти тим, хто цього найбільше потребує.  #ГендернаРівність #ПротидіяНасильству #МобільнаБригада #ПідтримкаУкраїниComentarios


bottom of page