top of page

16.01.2024

Сьогодні в етері на Перший міський. Одеса у програмі "Код доступу" обговорювали існуючі у нашому суспільстві проблеми, повʼязані із харасментом.

Згідно з отриманими даними в ході проведеного Коаліція 1325. Одещина дослідженням це явище потребує комплексного підходу та негайних заходів для подолання.

Зокрема, в етері були висловлені рекомендації щодо підвищення освітньої компетентності щодо теми харасменту, як серед населення, так і серед відповідальних структур. Також акцентували увагу на важливості взаємодії громадськості, ЗМІ та правоохоронних органів у боротьбі із цією проблемою.

Ми вдячні Першому міському каналу Одеси за небайдужість до цієї теми та приділений час на її обговорення, навіть в умовах війни.

І окремо відзначаємо ведучого програми Олександра Філяєва за його професіоналізм, поінформованість та активну роль у соціальній сфері.

Однак, важливо продовжувати цю дискусію та діяти на різних рівнях суспільства, щоб досягти реальних змін у ставленні до харасменту та його запобіганні.


Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page