top of page

15.05.2024

У Одеському Центрі допомоги врятованим здійснюється видача сертифікатів на придбання продовольчої та непродовольчої групи товарів у мережах гіпермаркетів.

Сертифікати надаються людям, які змушені були тікати від війни, окупації, повсюдних проявів насильства до Одеської області.

Проєкт реалізує Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC) та технічної підтримки Christian Aid та при координації МБФ Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health.

Мета проєкту - підтримка спільнот, спрямована на забезпечення нагальних гуманітарних, соціальних та медичних потреб й гідного життя у кризових умовах.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов».

Отримати безкоштовну і комплексну соціально-психологічну, інформаційну та правову підтримку Ви можете у Центрі допомоги врятованим у місті Одеса за адресою:

вул. Косовська, 2-д або за телефоном Центру 067-131-39-38


Comments


bottom of page