top of page

15.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

Баштанською бригадою було здійснено виїзд в мальовниче село Григорівка.

 Наш лікар працював з душею, надаючи кваліфіковану медичну консультацію та підтримку мешканцям села. Він ділівся корисними рекомендаціями щодо лікування хронічних захворювань та загального здоров'я.

 Соціальний працівник та психолог провели опитування та групову сесію на тему ГЗН. За допомогою проективної методики «Будинок. Дерево. Людина», ми отримали цінні дані щодо особистісних характеристик, рівня розвитку та взаємодії мешканців села з оточуючим світом.

 Мета цієї методики - не просто дізнатися про особистість досліджуваного, але і отримати глибоке розуміння їх взаємодії зі світом та людьми навколо.

 Психолог також провів індивідуальні консультації та групові зустрічі, допомагаючи визначити соціальні потреби мешканців та надаючи підтримку тим, хто її потребував.

 Сьогодні ми знову відчули велику вдячність мешканців села за нашу роботу. Це нагадує нам про важливість нашої місії і мотивує продовжувати допомагати та підтримувати наших співвітчизників.Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page