top of page

15.02.2024

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ» спільно із CARE.Ukraine

С. Раківка, Бериславський район

Мобільна Бригада для вашого благополуччя та підтримки у сільській громаді!

 Медичний Професіонал: Наша бригада включає в себе висококваліфікованого медичного працівника, готового надавати допомогу в невідкладних ситуаціях та проводити профілактичні обстеження. Ваше здоров'я - наша першочергова турбота!

 Психологічна Підтримка: Наш психолог завжди готовий допомогти вам у вирішенні проблем, надати психологічну підтримку та порадити у справах душевного здоров'я. Ваш комфорт - наша турбота!

 Соціальний Робітник: Наш соціальний робітник працює на зміцнення соціальної солідарності у нашій громаді. Він готовий надати інформацію, порадити щодо соціальних програм та допомогти вирішити питання, які стосуються вашого благополуччя. Ваше спільне добро - наша мета!

Не соромтеся звертатися до нас у разі потреби чи запитань. Ми тут, щоб допомагати один одному та робити нашу громаду щасливішою та міцнішою!Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page