top of page

14.11.2023

Мобільна бригада м.Долинська співпрацює з лікарями місцевої лікарні. Сьогодні безпосередньо проведено робочу зустріч з лікарем наркологом. Нажаль, проблеми залежностей від алкоголю чи наркотичних засобів досить розповсюджені і є одним із факторів здійснення домашнього насильства. Про те, як можна допомогти людям спільними зусиллями у таких випадках, як скоординувати можливості і ресурси фахівців мобільної бригади і відповідних фахівців-лікарів обговорювали на сьогоднішній зустрічі.

Також проведено інформаційне консультування відвідувачів лікарні, надано друковані матеріали з відповідної тематики та телефони екстреного реагування у випадку домашнього насильства.

Працюємо спільно із Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine


Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page