top of page

14.07.2023

Сьогодні відбулось відкриття першого в Одесі Психологічний центр Еквілібріум. “Еквілібріум" - спільний проєкт Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та Нідерландського фонду допомоги біженцям Stichting Vluchteling.

Проєкт реалізується в рамках програми "Інтеграція психічного здоров'я/психосоціальної підтримки (MHPSS) та неінфекційних захворювань (NСDs) в профілактиці та догляді у гуманітарному реагуванні в Одеській області".

У просторих приміщеннях Центру, обладнаних на високому сучасному рівні всім необхідним для комфорного обслуговування людей, зібрались представники і представниці міської та обласної ради, партнерських міжнародних фондів, психологічної служби ГУ ДСНС України в Одеській області, ювенальної поліції міста, військових, ВПО, громадськості, ЗМІ.

Присутніх привітав представник Stichting Vluchteling - донора проєкту - country officer пан Антоній Альберт Хейзер, який відмітив, що Нідерландський фонд, створений у роки Другої світової війни для допомоги біженцям, ще ніколи не відкривав своїх представництв в інших країнах. Події в Україні змініли позицію фонду і, знайшовши надійного партнера в Одесі - ГР «Віра, Надія, Любов», вперше за сою історію, відкрив офіс за межами Нідерландів, в Україні і саме в Одесі.

Вдячні Фонду Stichting Vluchteling за довіру і надану допомогу для створення такого важливого психологічного простору надання допомоги ВПО, військовим, іх родинам, дітям та всім громадянам за їх потреби і на безоплатній основі.Σχόλια


bottom of page