top of page

14.06.2023

Новий день. Нові задачі та виклики. Новий, спільний шлях допомоги для потребуючих від нашої команди - Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та організації International Rescue Committee за підтримки Європейського Союза. Сьогодні ми не залишили без нашої уваги внутрішньо переміщенних осіб в одеській області, зокрема в Сухому Лимані та смт. Таїрово. Ми організували одразу два заходи, спрямованих на допомогу переселенцям та людям, які зіткнулись з важкими життєвими обставинами.

Одним із важливих аспектів цієї спільної роботи була лекція на тему "Травма війни". Психолог ГР «Віра, Надія, Любов» Микита Пермяков провів інформативну лекцію, де присутні розглянули питання, пов'язані з психологічними травмами, що виникають внаслідок конфліктів та війни. Ця лекція була важливим кроком для забезпечення необхідної підтримки та розуміння для тих, хто переживав найважчі життєві ситуації. Вона надала можливість учасникам ознайомитися з основними принципами та стратегіями для подолання травми та відновлення психічного благополуччя.

Окрім психологічно-інформативної підтримки, потребуючим було роздано сотні гуманітарних та господарчих наборів. Ці набори містять необхідні речі для побуту та гігієни, що можуть допомогти переселенцям та людям, які знаходяться в складних обставинах, полегшити їхній повсякденний побут та забезпечити базові потреби. Такі заходи надають значний вплив на суспільство. Вони не лише забезпечують необхідні матеріальні ресурси, але й розширюють свідомість про травму війни та її наслідки. Ми раді, що наша спільна робота має велике значення для українців. Сьогодні це підтвердили люди в Сухому Лимані та смт Таїрово. Ми раді, що не лише частково допомагаємо вирішувати практичні проблеми переселенців та людей у важких обставинах, але й зміцнюємо психологічне благополуччя населення Одеської області після травматичних подій. А завтра буде новий день і нові зустрічі! Побачимось у с.Петродолинське та с. Великий Дальник! #ГРВіраНадіяЛюбовComments


bottom of page