top of page

14.03.2024

Фахівці Одеського Центру допомоги врятованим прийняли участь у ярмарку вакансій, який організований Одеським обласним центром зайнятості.

Цей захід спрямований на налагодження комунікацій на ринку праці, укомплектуванні робочих місць, сприяння у виборі професії.

На ярмарку були представлені близько 500 вакансій від 60 провідних роботодавців Одеської області та інших регіонів України. Усі бажаючі змогли особисто поспілкуватись з роботодавцями, отримати консультації з питань зайнятості, отримання мікрогрантів, ознайомитись з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» та багато іншого.

Фахівці Центру допомоги врятованим на місці проводили консультації щодо діяльності Центру та інформували з питань прав і наявної підтримки ВПО у громаді. А деякі записувалися на безкоштовні індивідуальні психологічні консультації та консультації з правових питань, які здійснюють фахівці Центру допомоги врятованим у місті Одеса.

Центри допомоги врятованим створені за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Швеції, Франції та у співпраці з місцевими органами влади.


Comments


bottom of page