top of page

13.11.2023

Відбулася конструктивна робоча зустріч представників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги з протидії домашнього та ґендерно зумовленого насильства м.Одеса, Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та працівників служби у справах дітей Одеської міської ради, заступника начальника служби - начальника відділу розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації Шевельової Зої Антонівні та головного спеціаліста відділу розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації Чебанюк Оксани Олександрівні.

Наша зустріч була присвячена обговоренню спільних стратегій та планів у реалізації соціально-психологічної допомоги особам, які стали жертвами домашнього насильства.

 Під час зустрічі нам вдалося проаналізувати поточні виклики та труднощі, з якими стикаємося у нашій роботі, а також визначити можливості для покращення наших послуг. Обмінялися ідеями та досвідом, спрямованим на забезпечення більш ефективної підтримки постраждалим.

Ми визначили конкретні кроки щодо спільних ініціатив, спрямованих на зміцнення партнерства між нашими організаціями та покращення якості допомоги для тих, хто переживає труднощі через домашнє насильство.

Це важливий крок у напрямку формування безпечного та підтримуючого середовища для наших спільних зусиль.

Ми впевнені, що ця співпраця буде мати позитивний вплив на спільні зусилля у вирішенні проблеми домашнього насильства та забезпечить ефективну допомогу тим, хто її потребує.


Comentarios


bottom of page