top of page

13.09.2023

Ми знаємо, що часом з дитиною важко знайти спільну мову. Ще складніше підтримати її у випадку насилля. Тож, сьогодні ми хочемо розповісти вам про "Зелену кімнату". Розповідає Микита Пермяков, координатор Психологічний центр Еквілібріум :

" "Зелена кімната" - це безпечне та довірче місце, де проводять інтервʼю з дитиною без психологічних наслідків для неї. Ми розуміємо, як важливо створити комфортні умови для дітей, які можуть потребувати допомоги та підтримки.

Це не просто інтерв'ю, а офіційний допит, який проводить спеціально підготовлений психолог, який навчений проводити досудове інтервʼю. Все фіксується на відео, а матеріал стає частиною кримінальної справи. Такий підхід дозволяє не травмувати дитину, заставляючи її кілька разів давати показання.

Метод "Зеленої кімнати" базується на міжнародному протоколі опитування, який враховує психологічні аспекти дознання травматичного досвіду.

Після "Зеленої кімнати" в нашому психологічному центрі діти мають можливість отримати психологічну допомогу та підтримку в подальшому. Ми прагнемо допомогти дітям побудувати своє майбутнє на основі здорового розвитку та психічного благополуччя."

Важливо, щоб діти знали, що є місце, де їх слухають та розуміють.

Якщо у вас є питання або ви хочете долучитися до нашої спільноти, не соромтеся звертатися до нашого центру: тел: +38093 90 333 90 Наша адреса: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська 53

“Еквілібріум" психологічний центр Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»bottom of page