top of page

12.07.2023

Сьогодні в Одесі відбувся Регіональний Круглий стіл «Розбудова системи доступу жінок до послуг у сфері підтримки здоров’я та подолання наслідків гендерно-зумовленого насильства на Одещині». Модераторкою заходу виступила голова Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семікоп.

Основними темами, що було винесено на обговорювання стали: - Інновації у створенні системи безбар'єрного доступу у сфері жіночого репродуктивного здоров"я на Одещині; - Робота кабінетів безбар’єрного доступу та медичної мобільної бригади: успіхи, виклики та наступні кроки; -Співпраця закладів охорони здоров’я, соціального захисту та громадських організацій у реалізації заходів для інформування жінок про доступні послуги.

Серед присутніх були: очильники та представники Департаменту охорони здоровʼя ОМР та ОДА, Департаменту праці та соціальної політики ОМР, регіональні координаторки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в Одеській області, «Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund, медичної мобільної бригади, представниці медичних закладів та пологових будинків, міського центру соціальних служб, ГУНП в Одеський області.

Comments


bottom of page