top of page

12.07.2023

Сьогодні у прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулась прес-конференція «Безбар’єрність у створенні спеціалізованих послуг для жінок у сфері охорони здоров’я, допомога постраждалим від ГЗН та СНПК».

На прес-конференції були присутні: старша координаторка UNFPA Ukraine в Одеській області Людмила Акімова, керівниця ГР «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семікоп та голова Одеської регіональної організацї НСЖУ Юрій Работін.

Сповіщалось, що в Одеський області працюють 5 гінекологічних кабінетів безбар'єрного доступу для жінок. Вони були відкриті навесні у лікарнях Біляївки, Ізмаїла, Сарати, Доброслава та Одеси. Усі послуги надаються на безоплатній основі жінкам і дівчатам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, зокрема, жінкам внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від насильства під час війни.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page