Координатор проекту Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» Микита Пермяков розповідає та демонструє, що саме чекає на вас у Психологічний центр Еквілібріум.
У нашому центрі ви зустрінете клінічних психологів, які готові надати допомогу дорослим та дітям. Крім цього, ми пропонуємо послуги кризових консультантів, травмофокусованих психотерапевтів, психіатрів, невропатологів та сімейних лікарів.
Ми відкриті для всіх, хто потребує нашої допомоги. Вона безоплатна.
Проект реалізується в рамках програми "Інтеграція психічного здоров'я/психосоціальної підтримки (MHPSS) та неінфекційних захворювань (NСDs) в профілактиці та догляді у гуманітарному реагуванні в Одеській області". Проект фінансується за підтримки Stichting Vluchteling
Переконайтесь самі, як ми створюємо надійне та підтримуюче середовище для вашого психологічного благополуччя.