top of page

11-12.07.2023

Продовжуємо нашу діяльність в рамках благодійної акції програми «Тижні добрих справ-2023»! Команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за підтримки Міжнародної організації «Корпус Милосердя» старанно допомагає постраждалому від повномасштабних воєнних дій населенню Миколаївщини в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги в Україні». В ці дні ми знову працювали в селі Дмитрівка Очаківської територіальної громади Миколаївської області, де особливо гостро відчувається потреба в увазі гуманітарних організацій.

Нагадуємо, що головна мета проєкту – це надання багатоцільової грошової допомоги постраждалому від воєнних дій громадському населенню України. Наша команда крок за кроком проводить реєстрацію на її отримання, допомагаючи людям правильно вказувати інформацію, щоб зменшити кількість помилок в анкетах та таким чином збільшити шанс потребуючих у допомозі людей на її отримання. Окрім реєстрації на грошову допомогу, наша команда пропонує додаткові безоплатні послуги: юридичні, психологічні та соціальні. Бо всебічна підтримка людей, житло, ментальне та фізичне здоров’я яких було зіпсовано або зруйновано, і є реалізацією цінностей доброти та підтримки нашого народу.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page