top of page

11-12.04.2024

Відбувся дводенний тренінг, спільно організований Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та IOM Ukraine, з метою підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ( Міжнародна діяльність громадськості), які займаються проблематикою допомоги та статусу постраждалих від торгівлі людьми.

Учасники тренінгу отримали глибокі знання про причини торгівлі людьми, ознайомилися з нормативно-правовою базою, пов'язаною з протидією цьому негативному явищу. Особлива увага була приділена національному механізму взаємодії між суб'єктами, які займаються протидією торгівлі людьми, та наданням допомоги постраждалим.

Учасники також отримали методологію та рекомендації щодо виявлення та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми, правила та принципи комунікації із постраждалими особами, процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Цей тренінг - ще один крок у підготовці фахівців до ефективної роботи у сфері протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим.

Ми пишаємося, що можемо співпрацювати з такими сильними партнерами як IOM Ukraine, та разом робимо все можливе для боротьби з цими серйозними викликами нашого часу. #ПротидіяТоргівліЛюдьми #ДопомогаПостраждалим


Comments


bottom of page