top of page

11-12.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

11-12 березня, відбувся надзвичайно цінний тренінг для медичних працівників Херсонської та Миколаївської областей на тему "Стрес-менеджмент, профілактика вигорання для медичних працівників". Цей захід був дуже важливим в контексті поточних подій, коли Україна стикається з воєнними випробуваннями.

Підтримка психоемоційного стану медичних працівників важлива не лише в мирний час, але й особливо в період війни. Медичний персонал знаходиться під великим психологічним навантаженням через високий рівень стресу, емоційну напругу та відповідальність за життя та здоров'я інших людей.

Тренінг "Стрес-менеджмент, профілактика вигорання" допоміг учасникам засвоїти ефективні стратегії управління стресом, збереження емоційного здоров'я та підтримки себе та колег у цей важкий період. Він надав знання, навички та інструменти для ефективної роботи в умовах надзвичайного напруження.

Підтримка та збереження психічного здоров'я медичних працівників є ключовою складовою системи охорони здоров'я, особливо в період кризи та війни. Цей тренінг є важливим кроком у забезпеченні не лише фізичного, але й психічного благополуччя всіх, хто працює на передовій боротьби за життя та мир в Україні.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

コメント


bottom of page