top of page

11.10.2023

Сьогодні після нашого заходу до Дня ментального здоров'я до мобільної бригади м. Кропивницький було самозвернення молодої жінки, яка постраждала від фізичного та психологічного насильства. Має доньку 3 років. Вночі викликала поліцію, оскільки чоловік на фоні алкогольного сп'яніння через ревнощі став кричати, ображати, забирати телефон, перевіряти переписку і дзвінки та бити.

Як приїхала поліція, то він утік, тому ТЗП не було виписане. Він з'явився вранці і знову її побив.

Постраждалій був наданий весь спектр соціально-психологічних послуг, кейс-менеджером взято на супровід, зателефонавано до відділку поліції з протидії домашньому насильству щодо даного випадку. Виявилося, що вони кривдника знайшли на роботі. Після цього ми допомогли постраждалій забрати речі першої необхідності та доньку із садочку, після чого доставили її до безпечного місця. Вона стомлена, але щаслива. Рюкзачок гідності - дуже необхідна річ у таких випадках!

Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA UkraineОстанні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page