Мобільною бригадою міста Подільськ здійснено екстрений виїзд за самозверненням.
Випадок тяжкий, дитина свідок. Здійснилися всі необхідні міри: виклик поліції, повідомилення у службу у справах дітей. Екстренно відреагували всі служби, кривднику винесено тимчасовий припис. Мобільною бригадою була надано перша психологічна допомога, інформування та консультування з питань ҐЗН.
Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukrain
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_dfa1f46051884e68907a37d40c0b9cbd~mv2.png/v1/fill/w_90,h_160,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_dfa1f46051884e68907a37d40c0b9cbd~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_0cd5882287aa4d6098865728c31ec3be~mv2.png/v1/fill/w_90,h_160,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_0cd5882287aa4d6098865728c31ec3be~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_e4f8f778363b45bb8fb67c27d5e62431~mv2.png/v1/fill/w_49,h_87,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_e4f8f778363b45bb8fb67c27d5e62431~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_5d53aa50771642c891e65f912fd6ef64~mv2.png/v1/fill/w_49,h_87,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_5d53aa50771642c891e65f912fd6ef64~mv2.png)