top of page

11.07.2023

Кажуть, що «не існує чужих дітей», особливо під час повномасштабних воєнних дій. Діткам із інвалідністю не було просто жити і в мирні роки, а тепер стало ще важче. І в рамках благодійної програми «Тижні добрих справ-2023» та проєкту «Консорціум грошової допомоги в Україні», який Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» реалізує за підтримки Міжнародної організації «Корпус Милосердя», ми відвідали державну реабілітаційну установу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Мрія"» в Миколаєві. І не просто приїхали знайомитись та спілкуватись, а провели арт-терапевтичне заняття з елементами розпису імбирних пряників.

Такий смачний майстер-клас має дієвий психолого-реабілітаційний ефект: розпис пряників розвиває дрібну моторику, стриманість та терплячість, креативність та уяву учасників. А ще це просто чудова можливість весело провести час, поспілкуватись та погратись.
Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page