top of page

11.01.2024

Головною проблемою насильства в сім’ї Олени є те, що воно не виходить за межі зачинених дверей, а відтак «насильник» залишався непокараним і продовжував знущатись над нею та її батьками.

Не тільки Олена, а й її батько та мати страждають від насилля. Сім’я, в якій жив насильник, піддається психологічному тиску, фізичному та економічному насиллю.

Всі члени родини, постійно перебувають у пригніченому стані, у них вже відсутні сили боротись із «тираном».

Головною причиною того, що постраждалі не зверталися до правоохоронних органів є - страх помсти з боку Івана, відчуття власної вини, страх зганьбити сім’ю, почуття сорому та приниженості, низька самооцінка, бажання створити образ ідеальної сім’ї та щасливого подружжя перед іншими, самопожертва, а також фінансова залежність.

Працівники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Новий Буг надали необхідну допомогу, відповідно до запитів родини, перенаправили до медичного закладу, Центру соціальних служб та відділення поліції у супроводі – психолога та фахівця із соціальної роботи.

Проблема сім’ї, на даний час, вирішена приблизно на 60%, постраждала родина йде на контакт, а відповідні служби працюють з кривдником.

Результатом на даний час - є безпека всіх членів сім’ї.

  Не слід вдавати, що нічого не відбувається, і надіятися що все минеться, а варто докласти максимум зусиль, щоб вирватися із замкненого кола!


コメント


bottom of page