top of page

10.11.2023

Сьогодні пройшла важлива подія - стратегічна сесія Коаліція 1325. Одещина, організована Громадська організація "Культура демократії" у співпраці із Громадський Рух «Віра, Надія, Любов». Одна з центральних тем заходу - реалізація проєкту «Адвокація діяльності Коаліції 1325 в м.Одеса» за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund та планування діяльності Коаліції на 2024 рік.

Під час сесії були представлені два нових проєкти, ініційовані членами «Коаліції 1325. Одещина»: проєкт БФ «ВМС України» - «Діяльність центру правової допомоги «ACCREDO» та проєкт БФ «Вітри Змін» - «Мобілізація ромських жінок до захисту прав на рівні громади».

Учасники обговорили досягнення Коаліції за час існування, провели «мозковий штурм», обʼєднавшись у групи, для розробки стратегії діяльності, форм взаємодії між членами Коаліцї і стейкхолдерами, переліку завдань на 2024 рік. На зібранні було висловлено подяку членкіням Коаліції за їхні внески у розвиток об'єднання. Також відбулося вручення цінних подарунків від «Українського Жіночого Фонду» та привітання з нагоди особистих свят жінок.

Всі обговорення та напрацьовані матеріали виявились цінним здобутком для стратегічного планування розвитку «Коаліції 1325. Одещина» на подальше, підкреслюючи потужний внесок організації в підтримку ґендерної рівності та прав жінок в регіоні.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page