top of page

09.11.23

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

 09.11.23 У селі Плющівка мобільна бригада Баштанського району вже активно працює. Психолог та соціальний працівник внесли свій вклад у надання допомоги та підтримки.

Дякуємо їм за важливу роботу у забезпеченні медичної та психологічної допомоги в нашій громаді!

Підтримка в умовах конфлікту – це неоціненний ресурс для тих, хто переживає стрес та нестабільність. Це допомагає зберегти ментальне здоров'я та впоратися з труднощами. Ініціативи з медичної та психологічної допомоги відіграють важливу роль у створенні безпечного простору для людей, щоб вони відчували підтримку та спільноту в цей важливий час.

 #МедичнаДопомога #ПсихологічнаПідтримка #БаштанськийРайон



Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page