top of page

09.11.2023

Сьогодні відбувся важливий тренінг на тему «Ґендерно-зумовлене насильство, жіноче лідерство та висвітлення питань, пов’язаних з ҐЗН». Захід відбувся в рамках проєкту Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та Національного Демократичного Інституту National Democratic Institute «Розширення участі жінок у процесах реконструкції та відновлення в Одеській області».

Мета тренінгу: посилити участь жінок у формуванні гендерної політики на місцевому рівні в Одеській області та підтримати їх участь у прийнятті рішень щодо інклюзивного відновлення України.

Учасники/учасниці: місцеві жінки-активістки і представниці громадських організацій та інших груп, які недостатньо представлені в політиці. На тренінгу розглядались питання стосовно важливості ґендерної політики, ґендерних ролей та стереотипів, розглянуто положення Стамбульської Конвенції в захисті жінок від дискриминацї та насильства.

Цей тренінінг - ще один крок у напрямку створення відкритого та інклюзивного середовища для участі жінок у процесах реконструкції та відновлення.bottom of page