top of page

09.06.2023

Сьогодні на одеському вокзалі було дуже шумно, людяно та водночас неймовірно зворушливо! Кожну годину евакуаційні автобуси доставляли мешканців з Херсона до Одеси, де їх чекала рука допомоги та підтримки від команди Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»та International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу. Ми дуже щиро та відповідально взялися допомогти людям, постраждалим від страшної повені в Херсонській області!

Коли автобуси прибули на вокзал, на обличчях евакуйованих відбивалася відчутна втома та хвилювання. Але вони знайшли силу посміхнутися, коли побачили нашу команду, готову допомогти їм в скрутну хвилину. Зустріч була наповнена емоціями, які важко передати словами. Слова "Дякуємо!" звучали з уст постраждалих разом із легкими сльозами в очах. Ці люди втратили свої домівки, деякі домашніх улюбленців, але навіть у такому скрутному моменті вони відчували силу співчуття та підтримки, яку їм надали члени нашої команди.

Розміщення у місті та гуманітарна допомога від #InternationalRescueCommittee за підтримки Європейського Союзу, така необхідна у ці моменти, стали для херсонців справжнім світлом у темряві. Кожна рука, яка тягнулася, кожен посмішка, яка з'являлася на обличчі, стала символом надії та солідарності. Усі разом вони створили надзвичайно теплу атмосферу, де кожен мешканець Херсонщини почував, що його біда не залишилася непоміченою. Завдяки нашій спільній праці, тепер мешканці Херсонщини, які були змушені залишити свої затоплені будинки, отримали нові шанси на майбутнє. Ми надали їм не тільки тимчасове житло та необхідну гуманітарну допомогу, але й віру в краще завтра, надію на відновлення та любов, яка зігріває їхні серця. Ми знаємо, що наша робота продовжиться задля відновлення гідного життя тих, хто потребує допомоги! Нехай сьогоднішній зворушливий момент зустрічі на вокзалі стане тільки початком нового етапу у нашій місії - вже завтра!

Останні пости

Дивитися всі

20.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту «ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ, СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИ

bottom of page