top of page

09.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

09.04.2024 с. Биляевка

Інформаційна сесія по профілактиці та протидії гендерно зумовленого насильства.

 Важливість інформаційних сесій у сільській місцевості про профілактику та протидію гендерно зумовленому насильству!

У сільській місцевості, де доступ до інформації є обмеженим, проведення інформаційних сесій про гендерне насильство стає надзвичайно важливим. Ці сесії не лише розширюють свідомість мешканців про цю проблему, але й надають конкретні інструменти для профілактики та протидії насильству.

 Важливо, щоб кожна людина, незалежно від місця проживання, мала можливість отримати інформацію про свої права та можливості в разі стикнення з гендерним насильством. Інформаційні сесії в сільській місцевості допомагають збільшити доступність цієї інформації та зробити її зрозумілою для всіх.

 Ці сесії створюють можливість для відкритого діалогу та обміну думками щодо гендерного насильства. Допомагають відверто говорити про цю проблему в спільноті, виявляти його корінні причини та шукати спільні рішення.

 Разом ми можемо створити світ, де гендерне насильство не буде терпіти! Дякуємо усім, хто приєднався до наших інформаційних сесій та підтримує наші зусилля у профілактиці та протидії цьому серйозному соціальному виклику!  #ГендернеНасильство #СелоМістоГромада #ПідтримкаCommentaires


bottom of page